Як у Львові зустріли запуск ще одного сервісу з виклику таксі?!

logo


Uber приїхав до Львова. Уже другий великий сервіс виклику таксі запустили у Львові цього тижня. Цей мобільний додаток працює в 500 містах світу і від сьогодні доступний і у Львові. Тарифи від 14 грн, можливі навіть безкоштовні поїздки. Та на відміну від скандального російського сервісу «Яндекс.Таксі», Uber має американське коріння.

Львів’янин Володимир частенько користується послугами машин із шашечками. Він – айтішник. Певен, чим більша конкуренція між службами таксі, тим більше це на руку користувачам. Це – нижчі тарифи і вищий сервіс.

«Викликати таксі через аплікацію набагато зручніше тому що тобі не треба спілкуватися з оператором, не тратити на це часу. Ти бачиш зразу, де є машина, через скільки вона буде і це мінімізовує помилки між твоїми точками пересування», – каже львів’янин Володимир, який часто користується послугами таксі.

Скільки водіїв вже підключились до сервісу Uber у Львові – наразі комерційна таємниця. Але представники компанії визнають, що на старті водіям доплачують за кожне замовлення так звані бонуси. Запевняють, їхні конкуренти – не служби таксі, а радше власники приватного транспорту. Вартість пального, обмежена кількість паркомісць лише сприяють розвитку такого сервісу.

«Середній час подачі машини в Україні ми зменшили з 9 до 4,5 хв. Але це ще не межа. Тому що у Сан-Франциско середній час подачі – лише 2 хвилини», – розповів у коментарі Головним новинам Львова менеджер з логістики та операційної діяльності Uber Артем Панченко

Після скандальної появи у Львові «Яндекс.Таксі», у Ратуші вітають здорову конкуренцію на ринку таксоперевезень. Близько 10 тис. львівських водіїв таксі мають вибір.

«Ми безперечно підтримуємо тільки ті компанії, які працюють для України, які поважають Україну і які поважають наші закони», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий

Uber працює у 500 країнах світу. В Україні сервіс активний вже у Києві, Одесі та Львові. Львівські таксисти, які працюють без мобільних додатків, сприйняли запуск другого за тиждень інтернет-сервісу з виклику таксі без оптимізму. Певні, безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.

«Ціни впасти не можуть, бо є прив’язка до далара і євро. А це ціна на бензин, запчастини, обслуговування. Якісь фірми хочуть демпінгувати. Завдання їх зробити монополістами. Що таке монополіст? Він спочатку демпінгує, а потім, коли старається усунути інших, починає підтягувати ціни», – певен водій таксі Сергій Кабанов

А от наш герой Володимир зізнається: викликати машину Uber сьогодні йому не вдалося. Водій скасував замовлення. Сподівається, надалі сервіс буде проацювати коректніше.