Як заробити додаткові $100 з гектара: «Контінентал Фармерз Груп» провела масштабний День поля

logo


Вже втретє «Контінентал Фармерз Груп» провела масштабний День поля, в межах якого об’єднала аграріїв з усієї України. Цього разу на захід зібралися партнери компанії, сільськогосподарські виробники, фермери, представники влади, а також молодь, яка має намір працювати в аграрній сфері.

День поля «Як заробити додаткові $100 з гектара: час рахувати» був організованим спільно з Львівським національним аграрним університетом та мав на меті створення платформи для спілкування та обміну досвідом для аграріїв, а також став чудовою нагодою зміцнити партнерські відносини.

Як зазначив генеральний директор «Контінентал» Георг фон Нолкен, проведення таких днів поля сприяє не тільки підвищенню професійного рівня фахівців компанії, але й розвитку сільського господарства в Україні загалом.

«Сьогоднішній День поля – це спеціалізований майданчик, де агровиробники можуть спілкуватися й обмінюватися досвідом, розширити свої знання у виробничих питаннях, спільно шукати нестандартні рішення і нові підходи. Наших колег у сільському господарстві ми вважаємо партнерами, і сьогодні ми презентували проект “Континент інновацій”, через який маємо намір реалізовувати нашу філософію відкритого партнерства. “Контінентал” готовий ділитися своїми виробничими технологіями і напрацюваннями, проводити спільні дослідження і досліди», – дав коментар Георг фон Нолкен.

Своїм досвідом на Дні поля ділилися провідні спеціалісти галузі, серед яких доктор сільськогосподарських наук, професор, експерт з рослинництва Володимир Лихочвор, доктор фізико-математичних наук, професор, експерт з метеорології Вазіра Мартазінова, а також спеціальний гість заходу Міхаель Хорш.

Зокрема Міхаель Хорш, засновник Horsch Maschinen GmbH – світового лідера виробництва сільгосптехніки, поділився думками щодо тривожних тенденцій впливу кліматичних змін на врожайність та тенденції резистентності до мінеральних добрив.

«Ви знаєте, хто може передбачити кліматичні умови на наступний рік? Чи будемо ми мати менше екстремальних погодних умов? Наприклад, три місяці назад в західній Канаді (35 млн Га землі) три дні трималася екстремально висока температура в 50°. Які вони мали результати? Наполовину менша врожайність ріпаку, наполовину менша врожайність пшениці! Якщо так триватиме далі, ми будемо мати недостатню кількість продуктів харчування для усього світу. Це означає, що орендна плата на землю зросте до космічних масштабів, а фермери будуть змушені ще більше працювати, щоб зменшувати кількість помилок, які робляться при вирощуванні», – зазначив Міхаель Хорш.

Зменшення впливу зазначених ризиків, на думку Міхаеля Хорша, лежить не тільки у діджиталізації процесів, але й у сфері мікробіології, зокрема у вивченні правильного розвитку кореневої системи та природних виділень, що дає коренева система. Компанія Horsch Maschinen GmbH вже інвестує значні кошти у розвиток цього напрямку та бачить в цьому світовий тренд, який диктує майбутнє сільського господарства.

Крім того, Міхаель Хорш поділився планами нового заводу на території Київської області.

«Україна має можливості і експортує по усьому світу пшеницю, сою, кукурудзи. Також, на українських полях працює сучасна техніка, яка тільки існує у світі. Вже зараз я можу сказати, що в України є хороше майбутнє і не тільки в сільському господарстві. Я дуже гордий і хотів би зараз офіційно заявити, що ми прийняли рішення про те, що компанія Horsch будуватиме великий завод у Київській області», — коментує Хорш.

Сучасними трендами ефективних аграрних технологій поділився Дмитро Зайцев – керівник служби точного землеробства компанії «Контінентал Фармерз Груп».

«В цілому, нові технології мають виконувати хоча б одну з двох задач: покращити якість та прискорити швидкість роботи або полегшити процес роботи для самих працівників, які задіяні в виробництві. Технологій є дуже величезна кількість. Серед них машинний інтелект, комп’ютерні системи, супутниковий моніторинг, агрохімічний аналіз, різноманітні роботизовані системи, мобільні, автономні метеостанції, дрони. Якщо підходити до процесу безсистемно, якщо братися за все одночасно, є велика загроза, що в процесі впровадження нових технологій відбудуться певні проблеми, які не дозволять відчути та насолодитися результатом», – зазначив Дмитро Зайцев.

Стратегією впровадження різноманітних систем для підвищення якості та ефективності виробництва Дмитро Зайцев поділився у свої доповіді. Поетапність та системний підхід, який продемонструвала «Контінентал Фармерз Груп», дозволяє заробити додаткові $100 з кожного гектара.

Подивитися виступи спікерів можна буде найближчим часом на соціальній сторінці «Контінентал Фармерз Груп».Серед додаткових активностей Дня поля відбулась агровиставка найсучаснішої сільгосптехніки, презентація дронів-обприскувачів та футбольний турнір серед українських аграріїв.

Довідка:«Контінентал Фармерз Груп» – лідер на картопляному ринку в Україні та застосовує власні напрацьовані технології вирощування. «Контінентал» вирощує чипсові, насіннєві та продовольчі сорти культури. Загальна площа під картоплею в цьому виробничому сезоні становить 1,8 тис. га. Для зберігання врожаю Компанія використовує сучасні склади в Тернопільській і Львівській областях загальною потужністю 103 тис. тонн. В активах «Контінентал» також є власний крохмальний завод.

Адреса:

Як заробити додаткові $100 з гектара: «Контінентал Фармерз Груп» провела масштабний День поля