Яким буде Левандівське озеро після оновлення, – ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

logo


image

9 вересня в управлінні екології та природних ресурсів представили концепцію реконструкції озера на Левандівці. Водойму планують поділити на дві зони для активного та пасивного відпочинку. 

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, над озером плануюють побудувати терасу разом з пляжною зоною та пішохідним мостом. Також там буде встановлений дитячий майданчик та набережна для прогулянок. 

Директор комунального підприємства “Зелений Львів” Володимир Данилюк зазначив, що управління екології шукає гроші на реалізацію проекту, тому відповідні роботи по реконструкції плануюють почати вже з наступного року. 

Також, у проекті закладене облаштування екозони та бігової доріжки. Натомість мер Львова Андрій Садовий наголосив, що проект затвердять тоді, коли місцеві мешканці одобрять план реконструкції Левандівського озера. 

Нагадаємо, що 7 вересня на засіданні сесії Львівської міськради депутати надали дозвіл на підготовлення документації, за наслідком якої мають створити парк у Рясному. Зокрема, повинні об’єднати території між озерами у Рясному-1, у Рясному-2 та зелену територію довкола.

Матеріал підготовлено на основі повідомлення з сайту ЛМР