Якість доріг міжнародного значення на Львівщині значно виросла, – поліція

logo
188002_jakist_dorig_mizhnarodnogo_znachennja_na_.jpeg


16:40 16 травня 2018 р.

В управлінні патрульної поліції Львівської області запевнили, що його працівники завершили весняний комісійний огляд доріг.

Про це повідомили сьогодні, 16 травня, на сторінці управління патрульної поліції Львівської області в інтернет-мережі «Facebook», де також розповіли: «Кількох посадових осіб відділ безпеки дорожнього руху притягнув до адміністративної відповідальності. Надіслано та видано півсотні вимог та приписів для усунення недоліків».

«Загалом, балансоутримувачі доріг усували ямковість завчасно як у Львові, так і області, не чекаючи приписів. У відділі безпеки дорожнього руху зазначають, що їхня систематична робота із нагляду за дорогами і співпраця з дорожниками, дає свої результати», – поінформували також в управлінні патрульної поліції.Начальнику відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Львівської області Роман Вахула запевнив: «Ми бачимо, що недоліки після зими почали усувати ще до початку перевірки. Якість доріг міжнародного значення значно виросла. Маємо і значний спад ДТП, у яких ями стала або супутнім фактором, або причиною. Якщо в минулому році станом на 15 травня таких аварій було 92, то цьогоріч – 52».

«За словами патрульних відділу безпеки дорожнього руху, не найкраща ситуація з національними, регіональними та територіальними автошляхами. У Львові інспектори відзначають покращення ситуації у порівнянні з минулими роками, однак залишається складна ситуація щодо інженерних мереж в межах проїзної частини дороги: люки, оглядові колодязі, водоприймальні решітки», – розповіли також в управлінні патрульної поліції.

«Патрульні встановили чіткі часові межі усунення недоліків і проведуть обов‘язковий контроль. У разі не виконання та ігнорування приписів та вимог посадових осіб чекає відповідальність за статтею 188-28 Кодексу україни про адміністративні правопорушення (певиконання законних вимог посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції)», – повідомили також в управлінні патрульної поліції.


А поділитися?Вам має сподобатись...