Їздить у обидві сторони: у Львові сконструювали незвичне авто з двома передніми частинами

logo


image

Команда CarbaZar презентувала дивовижне авто, яке не має заднього бамперу. Воно нагадує головних героїв мультфільму “Кіт-пес”, які мали також спільне тіло та дві голови. У нашому випадку транспорт називається “півдев’ята”. Це говорить не про час завершення конструювання, а про начинку:  авто складається із половини ВАЗ 2108 та половини ВАЗ 2109, тобто “вісімки” і “дев’ятки”. 

Він має два двигуни і один паливний бак, може їздити в обидві сторони, а також боком – якщо вивернути обидва керма у протилежні сторони. Вулицями Львова їздити на такому чудо-пристрої не дозволяється, тому тест-драйви плануються на авторинку біля “Арени Львів”.

Жителі та гості міста мають шанс сфотографуватися з унікальним carbaZar-мобілем цілодобово біля ТЦ “Скриня”. Розробники  планують  у майбутньому виставляти його біля інших великих торгових центрів міста та області. 

Нагадаємо, компанія CarbaZar існує для надання якісного сервісу щодо швидкої продажі та покупки автомобілів у Львові. Вона прагне стати найбільшою торговою площадкою вживаних автомобілів у Західній Україні з найкращим сервісом обслуговування, новітніми технологіями комунікації та автоматизації. 

Раніше ми ділилися, що Hyundai використовує роботів Boston Dynamics для охорони заводу.

Також ділилися відео, як електричний літак Rolls-Royce успішно здійснив перший політ.