Юніорська збірна України стартувала з перемоги на «Кубку Львівщини»

Збірна Укаїни (U-19) зіграла свій перший матч на «Кубку Львівщини», який сьогодні стартував у Львові. Дебют для підопічних Вітадія Одєгова виявився вдалим – «синьо-жовті» перемогли у стартовому поєдинку аматорський клуб «Львів Юнайтед» з рахунком 6:0. Голами у складі юніорської збірної відзначились «телефоністи» Артем Мороховець (двічі), Олександр Карбула, Денис Зеленкевич, «ураганівець» Василь Кефа та голкіпер «Сокола» Ілля Бакінський. Зазначимо також, що гравці «Львів Юнайтед» не реалізували 10-метровий, який парирував ще один воротар збірної – представник «ЛТК/ІнБев/НПУ» Олександр Сухов.

Спеціально для прес-служби Асоціації футзалу України цей результат прокоментував наставник юніорської збірної України Віталій Одегов:

-Якщо судити за рахунком, то результатом я задоволений. Однак, у той же момент варто відзначити, що у львів’ян були свої моменти для того, щоб забити м’яч у наші моменти. І якби проти нас грала більш майстерніша команда, то вона би, мабуть, скористалася своїми можливостями. Хоча не будемо забувати, що «Львів Юнайтед» міг забити з 10-метрового. Перед тим я вже встиг поміняти Сухова на Бакінського, щоб Ілля відчув ігровий ритм. Але перед дабл-пенальті Сухов попросив, щоб я випустив його у ворота. Сашко взяв на себе таку відповідальність, і не підвів. Що стосується четвірок, то ми у другому таймі дали пограти усім гравцям, які були викликані у збірну, тому грали у три четвірки. Але парадокс у тому, що внаслідок цього другий тайм вийшов більш сумбурним, ніж першим, хоча і більш гольовим.

Свою наступну гру на «Кубку Львівщини» юніорська збірна України зіграє 8 вересня проти одеського «Епіцентра К Авангард».