Камер стане більше: у Львові обіцяють збільшити систему відеомоніторингу

logo


В 2018 році в Львові розширять систему відеоспостереження, встановивши камери на головних заїздах у місто, перехрестях та кільцевих розв’язках. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Мета благородна  – підвищити громадську безпеку, у Львові удосконалять систему відеомоніторингу Центру безпеки міста. Мовляв, планується збільшити мережу міського оптоволокна на 20 кілометрів, запровадити аналітику на відеокамерах.

Також до цієї системи матимуть доступ усі правоохоронні структури міста, що дозволить їм швидко реагувати на можливі порушення. До відеоспостереження підключать і найближчі міста – Брюховичі, Рудно, Винники.

Згідно з проектом, відеокамери встановлять біля шкіл та дитячих садків та забезпечать їм цілодобову охорону. Однак, чи це насправді допоможе забезпечити безпеку дітей, наразі під питанням. Як показує практика, на території багатьох шкіл  та дитсадків сьогодні відеокамери є, але це аж ніяк не перешкоджає сумнівним компаніям  збиратися ввечері на території навчальних закладів.