«Карітас-Львів УГКЦ» проведе фотовиставку «Я через 5 років. Ти тільки вір у мене!»

logo


image

28 липня відбудеться фотовиставка «Я через 5 років. Ти тільки вір у мене!» о 12:00 за адресою: пл. Ринок, 1 (перед входом до Львівської міської ради). Організатором виставки є Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ». Захід проводиться в рамках проєкту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україну».

Упродовж двох місяців 15 підлітків із сімей у СЖО знайомилися з різними професіями. Кожен із них мав можливість відвідати організацію або підприємство і побачили зсередини реалії роботи, виробничі та творчі процеси обраної професії, повідомляє пресслужба «Карітас-Львів УГКЦ.

Учасники випробували свої сили у виконанні поставлених завдань і, звісно, отримали цінні поради фахівців, як стати справжніми професіоналами!

Під час візитів учасники повірили у власні сили в досягненні успіху та взяли участь в індивідуальних фотосесіях, які ілюструють їх у майбутніх професіях. Власне, ці фотографії можна буде побачити на фотовиставці.

Захід проводиться за підтримки управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.