Кікбоксер з Борислава здобув “золото” на чемпіонаті світу

logo


Змагання проходили з 17 до 22 жовтня в Мюнхені. Учасниками були понад дві тисячі спортсменів з 38-и країн світу

Бориславець Остап Павляк здобув “золото” на чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA 2023. Про це 24 жовтня повідомляють на сторінці Бориславської міської ради.

“Це вже вдруге спортсмен здобуває “золото” на змаганнях такого рівня. Минулого року Остапстав переможцем на чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA 2022 серед молоді. На змаганнях світового рівня серед дорослих боксер виступив вперше. Попри те, що він був наймолодшим учасником у своїй ваговій категорії (70 кг), провівши чотири поєдинки, спортсмен впевнено переміг суперників Румунії, Німеччини, Італії, а у фінальному поєдинку здолавпредставника Данії”, — йдеться у повідомленні.

Фото зі сторінки Бориславської міської ради Фото зі сторінки Бориславської міської ради Фото зі сторінки Бориславської міської ради Фото зі сторінки Бориславської міської ради

Тренує спортсмена його брат Олег Павляк. Обидва боксери є вихованцями Бориславської дитячо-юнацької спортивної школи. Змагання проходили з 17 до 22 жовтня в м. Мюнхені. Учасниками були понад дві тисячі спортсменів з 38-и країн світу.

#Львівщина#спорт#Новини Львівщини#Борислав