«Колос» – «Львів»: гол Романчука приносить «містянам» перемогу

Сьогодні, 31 жовтня, у матчі 13-го туру УПЛ ПФК «Львів» на виїзді зустрічався з «Колосом» з Ковалівки.

На початку матчу активніше виглядав «Колос». На 12-й хвилині Ільїн виходить сам на сам з голкіпером, але його удар відбиває Ільюшенков.

«Колос» - «Львів»: гол Романчука приносить «містянам» перемогу, фото-1, Фото: ФК "Колос"

На 22-й хвилині Політило навісив у штрафну, але Романчук не зміг у боротьбі влучно пробити головою.

На 38-й хвилині Довгий прорвався у штрафну де захисник тримав його за руку, – капітан «містян» падає, але арбітр замість пенальті показує Олексію жовту картку за суперечки з рефері.

На 44-й хвилині Брікнер зі стандарту бʼє у «девʼятку», але Волинець вдало вибирає позицію та міцно фіксує у своїх руках сферу.

На 48-й хвилині після подачі кутового Романчук бʼє у штрафній «Колоса», але мʼяч летить повз ворота ковалівців.

На 51-й хвилині після помилки захисників «Колоса» Нич та Довгий мали забивати, але Назарій не пробив і дав пас на Довгого, але не дуже зручно – «містяни» втрачають чудову нагоду відкрити рахунок.

На 56-й хвилині Бусько бив з лінії штрафної — мʼяч летить над поперечиною.

На 66-й хвилині Дулуб робить вимушену заміну — Бусько отримав травму і не зміг продовжувати гру — його замінив Семенів. А Крушиньский замінив Нича.

Але на 83-й хвилині агресивна гра «містян» монетизувалась у гол. Після удару головою Ернеста Волинець відбиває мʼяч, але Романчук точно бʼє — 0:1!

На останніх хвилинах «Колос» так і не зміг створити небезпечних моментів у воріт «Львова». Ця перемога дозволила львівʼянам піднятися на 12 місто та покинути небезпечну зону турнірній таблиці чемпіонату.

Наступний матч ПФК «Львів» зіграє вдома 7 листопада з чернігівської «Десною»

Колос — ПФК Львів 0:1 Гол: Романчук, 84

Колос: Волинець, Ром, Павловець, Петров, Саків, Нгамба, Милько, Чурко (Каріока, 80), Нурієв (Лисенко, 57), Ільїн (Костишин, 80) — Ситчінава (Ренан, 57)

ПФК Львів: Ільющенков, Романчук (Чирʼяк, 89), Брікнер, Лека, Бусько (Семенів, 69), Політило, Довгий, Якимець, Ременяк (Альваро, 61), Нич (Крушинський, 69), Ернест

Попередження: Нгамба, Романчук, Довгий, Крушинський, Політило