Легенда настільного тенісу у Львові: у місті позмагались за Кубок Анатолія Строкатова (відео)

logo


image

Це вже 11-ий міжнародний турнір з настільного тенісу імені Анатолія Строкатова. У ньому взяли участь 300 спортсменів з України та Молдови.

Анатолій Строкатов – один з найбільш титулованих представників настільного тенісу України. У свій час він був другою ракеткою Європи та 5-ою у світі. Щороку він приходить на турнір і спілкується з новим поколінням тенісистів.

Найбільш радісне для мене, що наш турнір допомагає розвиватись юним тенісистам. Такі турніри – найкращі тренування для маленьких дітей, які починають грати у настільний теніс. Вони розігрують тактичні схеми, набираються досвіду та майстерності, – зізнався легенда настільного тенісу Анатолій Строкатов.

Близько 300 учасників з різних куточків України та Молдови. Завтра ми ще очікуємо близько 200 ветеранів з України та Польщі. Це мав би бути 12-ий за рахунком турнір, але минулого року не проводили через локдаун. Прекрасно те, що сьогодні є відомі майстри спорту, ракетки настільного тенісу молодшого віку, які ставали чемпіонами України та Pro-турів європейських, – наголосив президент Федерації настільного тенісу Львівської області Віталій Синчук.

Напружена боротьба за фінал розгорнулась за першим столом. Катерина Оглоб’як вела в рахунку 2:0, але третій сет віддала суперниці з Молдови.

Я спершу переживала дуже, боялась програти. Але потім почала вигравати і трохи розслабилась. На останніх хвилинах у мене дуже сильно тряслися руки, – розповіла учасниця турніру з Богородчан Катерина Оглоб’як.

У вирішальному сеті спортсменки йшли на рівних, але все ж Катерині вдалось перемогти.

Я її давала вліво-вліво. І потім різко переводила вправо – і вона не встигала, – додала Катерина Оглоб’як.

За сусіднім столом теж був молдово-український матч, але тут у рахунку за партіями вела представниця Молдови, тим часом українка не могла приборкати свої емоції.

Вона із “шипами” грає – це захист. Було дуже важко, і коли я ще програвала по сетах 2:0 було страшно, – зізналась учасниця турніру з Києва Анастасія Міняйло.

І ось вони вирішальні подачі. Переможниця цього матчу виходить у фінал та бореться за перше місце.

Дуже боялась програти. Але є й ті, хто без сумніву дійшов до фіналу. І хоче стати найкращим у всіх трьох вікових категоріях, в яких грає, – додала Анастасія Міняйло.

Мені цей турнір дуже подобається і я дуже хочу бути першим. У мене ще одна гра за перше-друге місце і я то дуже хочу виграти, – зазначив учасник турніру з Мукачево Золтан Давидович.

 На турнірі Анатолія Строкатова змагаються юнаки та дівчата у чотирьох вікових групах. Борються не лише за перемогу, а й за рейтингові бали до рейтингу.