Левка Ваньковича призначено в.о. директора Львівського палацу мистецтв

logo


Відповідний наказ видало Управління майном спільної власності Львівської обласної ради за поданням департаменту культури Львівської ОВА

Сьогодні, 9 лютого, відбулося представлення виконувача обов’язків директора Львівського палацу мистецтв – Левка Ваньковича.

Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛОР.

Відповіднийнаказ видало Управління майном спільної власності Львівської обласної ради за поданням департаменту культури Львівської ОВА.

Попередній генеральний директор Юрій Візняк 29 січня 2024 року подав заяву про звільнення за власним бажанням у зв’язку із завершенням контракту.

Юрій Візняк подякував усім, хто працював з ним впродовж усього часу перебування на посаді.

«Будь-які зміни, які відбуваються, є на краще. Маємо багато напрацювань, величезна робота була проведена за часіснування Гуманітарного штабу, також мали велику кількість різноманітних зустрічей, поважних гостей, організованих мистецьких подій та виставок», – розповів Юрій Візняк.

Левко Ванькович під час представлення колективу окреслив своє баченнярозвитку комунальної установи як осередку культури, виставкових та мистецьких подій. В.о. керівника наголосив на важливості напрацювання стратегії розвитку закладу на кілька років. Таку стратегію він планує розробити спільно з колективом закладу, мистецьким середовищем та тими, хто зацікавлений в успішній діяльності установи.

У Палаці планують проводити більше мистецьких заходів, які стануть популярними серед мешканців Львівщини. А також хочуть розробити концепцію підтримки«ветеранського мистецтва». «Серед демобілізованих воїнів є чимало обдарованих митців, які потребують промоції своїх творів. Також це працюватиме як соціальна адаптація та реабілітація для воїнів», – ділиться планами новий керівник.

Для реалізації амбітних проєктів будуть залучати гранти та позабюджетні кошти. «Ми розуміємо, що допоки триває війна, всі кошти мають бути спрямовані на оборону. Культура – це теж важлива галузь, за яку також борються наші ЗСУ. Але є розуміння, що на бюджетнефінансування не можна повністю розраховувати. Тому будемо працювати над можливістю залучення додаткових позабюджетних коштів», – наголосив Левко Ванькович.

Левко Ванькович закінчив НУ “Львівська політехніка” за кваліфікацією менеджер-економіст. Має досвід управлінської діяльності, роботи з міжнародними організаціями, досвід організації мистецьких аукціонів, фестивалів та інших заходів. Зокрема, працював у Зимноводівській громаді над налагодженням співпраці з містами Німеччини, Польщі. Зпочатку повномасштабного вторгнення був волонтером Гуманітарного штабу, який знаходився у Львівському палаці мистецтв.

Коментарі

Позначки: Левко Ванькович, Львівська обласна рада, Юрій Візняк