Лучники Львівщини – призери Кубка Європи

Кубок Європи зі стрільби з лука серед молоді відбувся 15-21 квітня у столиці Болгарії. Участь у змаганнях взяли 272 спортсменів з 27 країн.

«За нагороди боролися 20 українців, з який четверо –представники Львівської області: Сенюра Сергій, Карпенко Святослав, Ваксман Костянтин та Сорока Павло», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

У підсумку, збірна України виборола 6 нагород: одну золоту, три срібні та дві бронзові. Дві медалі здобули атлети Львівщини:

?Сергій Сенюра виборов срібну нагороду в особистому заліку серед кадетів. Спортсмен є вихованцем КДЮСШ №1, тренери: Назар Кузик, МаріяГавелко.

?Карпенко Святослав став бронзовим призером у стрільбі з блочного лука серед юніорів в командній дисципліні. Лучник представляє КДЮСШ ім. Д. Сидорука, його тренеркою є Катерина Палеха.

Читати далі

Tuesday April 23rd, 2024

Вперше за 20 років Львівщина прийняла чемпіонат України змаунтенбайку

Дрогобицькі спортсмени вибороли перемогу на Міжнародному турнірі з ушу

Monday April 22nd, 2024

У Львові військовослужбовців і тих, хто хоче ними стати, запрошують на безкоштовні бігові тренування

Saturday April 20th, 2024

На Львівщині відбулися Всеукраїнські змагання з акробатичного рок-н-ролу

Wednesday April 17th,2024

Львівʼянка стала чемпіонкою світу з фехтування

Wednesday April 17th, 2024

На Львівщині розпочався Чемпіонат України з боксу серед вищих військових навчальних закладів

Понад 130 велосипедистів з 13 областей України позмагалися на шосейних перегонах на Львівщині

Tuesday April 16th, 2024

Представники Львівщини – переможці та призеричемпіонату Європи з комбат самозахисту ІСО