Lviv Art Week у Львові: як проходить та на що подивитися – ВІДЕО

logo


image

Від 8 по 11 жовтня у FESTrepublic проходитиме артпроект європейського зразка – Lviv Art Week. Журналістка 032.ua побувала там та розповіла, що цікавого можна побачити на новому артовому тижні. 

Як повідомили організатори Lviv Art Week, цьогоріч він пройде під гаслом “Віддалена взаємодія”. Сама експозиція поділена на три зони, кожна з яких має певну тематику. На вході відвідувачів зустрінуть різноманітні артові скульптури львівських досвідчених митців та завзятих новачків. 

Друга зона – це спільний проект львівських дизайнерів та художників, що тісно пов’язаний з Львівським тижнем моди. До слова, Lviv Fashion Week – 2020 проходить зовсім поруч з артовими об’єктами. Покази стартують щодня від 17:00. 

Сама експозиція триватиме до 11 жовтня. Від 13:00 по 17:00 усі охочі зможуть подивитися унікальні авторські вироби безкоштовно. Зокрема, від 17:00 на виставку Lviv Art Week можна подивитися у перерві між запланованими показами. Детальніше про артовий тиждень у Львові дивіться у відео. 

Нагадаємо, 6  жовтня у Центрі Довженка, що у Львові, розпочалася підготовка до грандіозного співочого проекту “Ковчег”. Журналістка 032.ua побувала там та з’ясувала, як готуються до проекту української автентичної музики.