Львів готується приймати переселенців. Ситуація у місті

logo


Комунальні служби забезпечують життєдіяльність Львова в штатному режимі. Також місто готується приймати переселенців.

Про це сьогодні на брифінгу заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Електропостачання здійснюється безперебійно. Львівобленерго зупинило всі планові роботи, щоб електроенергія подавалась в кожну домівку. Газо-, водо- і теплопостачання, вивезення сміття також здійснюється в штатному режимі.

Щодо транспорту, то на автобусних маршрутах кількість автобусів зменшена на 30%. Маршрути, які довозять людей до лікарень, поліклінік, стратегічних підприємств, збережені. Із деяких маршрутів зняли по кілька автобусів, щоб місто могло допомагати військовим.

Також в кожному районі міста створений центр, який приймає від населення речі, які можуть допомогти тим, хто приїхав до Львова на тимчасове проживання. Львів готується приймати пересеннців та планує розмітити у школах.

«Вже сьогодні ми почали приймати людей. Це діти-сироти зі сходу Укарїни, жінки, які потребують допомоги», – каже мер міста.

Крім того, керівників ОСББ та мешканців просять перевірити всі укриття.

«Як ви знаєте,сьогодні вранці бути атаковані військові об’єкти на Львівщині. На території міста є ряд об’єктів, які також можуть бути атаковані».

Нагадаємо, що для мешканців Львівської міської територіальної громади створили інтерактивну мапу з усіма укриттям. Зараз їх – близько 6 тисяч.

Переглянути мапу можна за посиланням.

ВІДРЕАГУЙТЕ НА НОВИНУ

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0