Львів і Дрогобич у «помаранчевій» зоні, Самбір – у «жовтій»: Завтра на Львівщині почне діяти нове епідемічне зонування

logo


МІСТО

Жоден населений пункт Львівщини не потрапив у «червону» зону


Фото ілюстративне: BBC.com

Завтра, 19 жовтня, в Україні почне діяти нове епідемічне зонування. Рішення про це ухвалили 15 жовтня, під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З 00 годин 00 хвилин 19 жовтня  почне діяти нове епідемічне зонування. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов.

За новим епідемічним зонуванням, жоден населений пункт Львівщини не потрапив у «червону» зону.

До «помаранчевої» зони увійшли: міста Львів та  Дрогобич, Пустомитівський, Сокальський та Яворівський райони області

До «жовтої» зони увійшли: міста Борислав, Моршин, Самбір, Стрий, Трускавець та Червоноград,  Бродівський, Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жовківський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Мостиський, Перемишлянський, Радехівський, Самбірський та Стрийський райони Львівської області

Усі інші населені пункти – у «зеленій» зоні.

Нагадаємо, до 19 жовтня в області зберігається таке зонування: Львів, Пустомитівський та Яворівський райони Львівської області – «помаранчева» зона, Борислав, Дрогобич, Самбір, Стрий, Трускавець та Червоноград, Бродівський, Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жидачівський, Жовківський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Мостиський, Перемишлянський, Радехівський та Сокальський райони Львівської області – «жовта». Решта – у «зеленій» зоні.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.