Львівʼянка стала чемпіонкою світу з фехтування

16-річна львівська шпажистка Анна Максименко – чемпіонка світу з фехтування серед кадетів та юніорів.

У фіналі кадетського турніру українка перемогла представницю США Шаріку Ґаджалу з рахунком 15:13 й виборола свою дебютнузолоту нагороду на такому рівні.

«Вітаємо Анну, а також її наставників Зоряну Семеряк й Андрія Орліковського з надуспішним виступом у Ер-Ріяді», – зазначають в управління спорту.

Читати далі

Wednesday April 17th, 2024

На Львівщині розпочався Чемпіонат України з боксу серед вищих військових навчальних закладів

Wednesday April17th, 2024

Понад 130 велосипедистів з 13 областей України позмагалися на шосейних перегонах на Львівщині

Tuesday April 16th, 2024

Представники Львівщини – переможці та призери чемпіонату Європи з комбат самозахисту ІСО

Monday April 15th, 2024

Спортсмени зі Львівщини стали призерами чемпіонату Європи з боксу

Sunday April 14th, 2024

Яна Степаненко, яка втратила обидвіноги під час ракетного удару росіян, пробігла Бостонський марафон

Friday April 12th, 2024

В Червонограді відбулися змагання з баскетболу серед дівчат та юнаків

В Городку відбулися районні спортивні ігри школярів зі шахів

Дівчача волейбольна команда з Трускавця представлятиме Дрогобиччину на обласному етапі всеукраїнських змагань«Пліч-о-пліч»

Wednesday April 10th, 2024

Завершився перший етап вищої ліги Львівщини з волейболу

Юні баскетболістки з Сокаля здобули друге місце на Всеукраїнській шкільній лізі Львівщини