Львів’ян закликають до патрулювання міста: зі зброєю та коктейлями Бандера-смузі

logo


image

Спільно з силами Територіальної оборони та поліцією львівська мерія залучає громадськість до патрулювання Львовом. Радять прихопити зброю чи коктейлі Бандера-смузі. Про це на своїй сторінці у Facebook міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами мера, кожен львів’янин має бути готовим захистити своє місто. Так, на в’їздах та виїздах у Львів уже працюють блокпости. А відтепер розпочинається патрулювання міста громадськістю.

«Ми починаємо патрулювання у місті Львові. Люди повинні розподілитися і записуватися у районні адміністрації. Патрулювання буде відбуватися 24 години в добу», – пояснив Андрій Садовий.

Міський голова додав, що розроблені чіткі карти маршрутів патрулювання. Вони охоплюють важливі об’єкти для міста та патрулювання по межі львівської територіальної громади.

Крім того, Андрій Садовий закликав озброюватися для захисту свого міста.

«Хто має зброю, вона має бути готова. Хто не має зброї, коктейлі Молотова, в інтернеті є багато інформації як їх зробити, чи як ми їх називаємо Бандера-смузі», – акцентував мер.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.