Львів’ян запрошують до поліції

logo
65062_lviv_jan_zaproshujut_do_policiji.jpeg


Тетяна Костенко, 20.02.2017, 12:40

полциция, вакансия, конкурсЩе чотири дні триватиме конкурс на безстрокову службу на 75 вакансій у відділах поліції у Львівській області.

Як повідомляє прес-служба Нацполіції у Львівській області, анкети та документи приймають до 23 лютого. Наразі потрібні співробітники до поліцейського сектору реагування патрульної поліції та ізолятора тимчасового тримання.

Кандидати повинні бути громадянами України, мати вік від 18 років та повну загальну середню освіту, вільно володіти українською мовою та знати основи правознавства, Конституції України, законів України “Про Національну поліцію” та “Про запобігання корупції”. Також від них очікують високу мотивацію та орієнтацію на якісні зміни в державі. Бажано мати посвідчення водія категорії В та досвід керування автотранспортом.

Поліцейська комісія буде працювати за адресою: м. Львів, пл. Генерала Григоренка, 3.

Еще четыре дня продлится конкурс по бессрочную службу на 75 вакансий в отделы полиции во Львовской области.

Как сообщает пресс-служба Нацполиции во Львовской области, анкеты и документы принимаются до 23 февраля. Сейчас нужны сотрудники в полицейские сектора реагирования патрульной полиции и изолятор временного содержания.

Кандидаты должны быть гражданами Украины, иметь возраст от 18 лет и полное среднее образование, свободно владеть украинским языком и знать основы правоведения, Конституции Украины, законов Украины “О Национальной полиции” и “О предотвращении коррупции”. Также от них ожидают высокую мотивацию и ориентацию на качественные изменения в государстве. Желательно наличие водительского удостоверения категории В и опыта управления автотранспортом.

Полицейская комиссия будет работать по адресу: г. Львов, пл. Генерала Григоренко, 3.


А поділитися?