Львів’яни гуртуються для патрулювання міста разом з поліцією

logo


У Львові та області мешканці збираються для патрулювання вулиць у вечірній та нічний час.

Так, разом із правоохоронцями стежитимуть за порядком у місті представники «Народної Самооборони» Львівщини, яка виникла під час Майдану.

«Будемо патрулювати на підсилення поліції в кожному районі Львова», – повідомив керівник організації Валерій Веремчук.

Також закликав долучитися до патрулювання міста відомий підприємець, перший львів’янин, який підкорив Еверест, Роман Городечний. Зокрема, він попросив підтримати ініціативу чоловіків у Франківському районі Львова.

«Я чітко розумію, що є загроза провокацій зсередини країни. В місті залишаються жінки, діти, літні люди. Також не виключаю і можливі напади мародерів на їх житло чи майно. Нам бракує людей, які могли б стежити за порядком та спокоєм місцевих у цьому районі. Я особисто координую цю групу. Зголошуйтеся! Мій номер: +380 (67) 700 76 32 Додатковий контактний номер +380 (97) 004 43 47 Микола», – написав він у фейсбуці.

Про долучення до охорони правопорядку у Львові ветеранів війни, добровольців повідомили і в поліції Львівщини.

«До патрулювання населених пунктів залучені співробітники всіх структурних підрозділів, а також ветерани внутрішніх справ і добровольці. 

Також правоохоронці несуть службу на блок-постах, проводять перевірки документів  і огляд транспортних засобів, допомагають водіям на дорогах та роз‘яснюють громадянам, як діяти у випадку обстрілів.

Шановні українці! Сьогодні ми маємо бути максимально уважними і зосередженими.Якщо ви помітили підозрілих осіб чи залишені предмети, просимо негайно повідомляти про це на лінію 102», – повідомила пресслужба Поліція Львівщини.

Також відомо, що у багатьох населених пунктах, ТГ у межах області відбулися збори чоловіків, які домовилися про чергування та патрулювання у своїх населених пунктах.

ВІДРЕАГУЙТЕ НА НОВИНУ

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0