Львів’яни самі замальовують мітки, які залишають терористи для російських окупаційних військ

logo


Львів’яни спочатку зліквідовують мітки, які можуть стати орієнтирами для ворожих бомбардувальників, а вже потім повідомляють поліцію про знахідку.

Про це сьогодні, 25 лютого, повідомив заступник очільника поліції Львівщини Дмитро Міхалець.

«Львів’яни проводять рейди з пошуку таких міток. Прохання тільки узгоджувати ці рейди з працівниками поліції, які є на цій території», – зауважив він.

За словами працівника поліції, є випадки, коли терористи винаймають помешкання та ставлять такі мітки на балконах. Також були знайдені мітки на дахах будинків, куди можна вільно дістатися. Тому поліція просить перевірити дахи, знищити мітки та закрити доступ до даху.

Щоправда, Дмитро Міхалець зазначив, що поліцію більше цікавлять особи, які ставлять ці мітки.

За його словами, потік приїжджих до Львова дуже великий. То ж Львів та область патрулюють як працівники поліції, так і громадські волонтерські організації.

Також Дмитро Міхалець зазначив, що на кордоні зараз Євросоюзом зараз стоїть понад 3-4 тисяч авто з охочими виїхати з України. Черга утворилася через те, що з країни хочуть виїхати чоловіки, які підлягають мобілізації.

«Ми намагаємося контролювати пересування та настрій людей, щоби воно не перейшло у заворушення», – каже працівник поліції.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», у Львові впроваджено комендантську годину з 22.00. А транспорт у місті ходитиме до 21.00.

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!