Львів’янин отримав строк за вкрадене з магазину вершкове масло

logo
130687_lviv_janin_otrimav_strok_za_vkradene_z_ma.jpeg


12.09.2017, 14:20

украл, СильпоФранківський районний суд присудив львів’янину рік позбавлення волі за вкрадене з магазину “Сільпо” масло, паштет та рибні консерви, загалом на суму більше 300 гривень. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Львів’янин, який проживає без реєстрації на вулиці Наукова, знаходячись у магазині “Сильпо” 20 травня о 23:20, заховав у кишені штанів 4 пачки вершкового масла вагою 100 гр, 5 банки французького паштету, 2 банки консерви “Печінка тріски”, та спробував вийти з магазину, не розрахувавшись. Він викрав товари загальною вартістю 306,77 гривень. Проте за межами торгового залу його зупинили охоронці магазину. До речі, за місяць до того львів’янин вже був засуджений за крадіжку – до року позбавлення волі. Проте був звільнений від відбування покарання.

Цього разу суд засудив його до реального покарання – позбавлення волі на строк 1 рік та 1 місяць та до штрафу у розмірі 850 гривень.

Франковский районный суд приговорил львовянина к году лишения свободы за украденное из магазина “Сильпо” масло, паштет и рыбные консервы, всего на сумму более 300 гривен. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений.

Львовянин, проживающий без регистрации на улице Научная, находясь в магазине “Сильпо” 20 мая 2017 года в 23:20, спрятал в кармане брюк 4 пачки сливочного масла весом 100 гр, 5 банки французского паштета, 2 банки консервы “Печень трески” и попытался выйти из магазина, не рассчитавшись. Он похитил товары общей стоимостью 306,77 гривен. Однако за пределами торгового зала его остановили охранники магазина.

Кстати, за месяц до того львовянин уже был осужден за кражу – до года лишения свободы. Однако был освобожден от отбывания наказания.

На этот раз суд приговорил его к реальному наказание – лишению свободы на срок 1 год и 1 месяц и штрафу в размере 850 гривен.


А поділитися?Вам має сподобатись...