Львів’янка заплатить 14,7 тис. грн штрафу за контрабанду сигарет

logo


Галицький райсуд Львова оштрафував на 14,7 тис. грн жительку Львівської області, за контрабанду сигарет у Польщу. Їх жінка приховала у газовому балоні свого автомобіля. Суд також вирішив конфіскувати у неї машину Opel Zafira.

Жительку Львівщини прикордонники затримали 9 серпня минулого року у пункті пропуску «Рава-Руська». Під час поглибленого огляду її автомобіля Opel Zafira у газовому балоні знайшли 490 пачок сигарет без акцизних марок.

У постанові суду, оприлюдненій 17 січня, зазначено, що для того, аби приховати сигарети, у газовому балоні зробили спеціальну перегородку, яка відділяла сховок контрабанди від відділення з газом. Такий товар оцінили у 14,7 тис. грн.

Суддя Віталій Радченко зобов’язав жінку сплатити штраф, рівний 100% вартості контрабанди. Водночас у неї конфіскують сигарети та автомобіль Opel Zafira, 1999 року випуску.

Також з жінки стягнуть 33,78 тис. грн за зберігання товару на складі митниці, понад 4 тис. грн за проведені експертизи та 420 грн судового збору. Таким чином загалом вона заплатить майже 53 тис. грн.

Така постанова суду ще не набрала законної сили та може бути оскаржена упродовж десяти днів.