Львів’янку Наталію Половинку визнали найкращою актрисою на Міжнародному кінофестивалі в Італії

logo


ЛЮДИ

Львів’янку Наталію Половинку визнали найкращою актрисою на Міжнародному кінофестивалі під патронатом Ватикану в Італії

Фото: Слово І голоС / Word and Voice

Львів’янку Наталію Половинку визнали найкращою актрисою на Міжнародному кінофестивалі під патронатом Ватикану в Італії. Українську співачку та актрису зі Львова, художню керівницю Театрального центру «Слово і голоС» Наталію Половинку вп’яте визнали найкращою актрисою за головну роль в українській військовій драмі «Мати Апостолів», режисер Заза Буадзе, повідомили на офіційній фейсбук-сотрінці «Слово І голоС / Word and Voice».

Там також розповіли, що протягом 6-14 листопада в італійському місті Терні відбувався 17-й кінофестиваль Terni Film Festival. «Мати Апостолів» отримав одразу чотири нагороди:

Нагорода екуменічного жюрі Ватикану;
«Найкраща акторка» – Наталія Половинка;
«Найкращий саундтрек» – Роман Григорів та Ілля Разумейко;
Гран-прі фестивалю: «Найкращий фільм».

Загалом, це вже 25 нагород, які отримала команда фільму менш ніж за рік від прем’єрного показу – у США, Канаді, Італії та Маріуполі.

Це дуже важливі для мене перемоги фільму, – говорить Наталія Половинка, – як ми, так і жюрі зі священників з цілого світу були здивовані і втішені, що вони зійшлися з вибором найкращого фільму фестивалю з мистецьким жюрі, їх слова: «Це не лише професійна перемога, а й духовна, людська.» На врученні премії мої слова: «Кожна перемога нашого фільму – це крок до перемоги у цій війні».

Фестиваль Terni Film Festival організували Інститут теологічних та історико-соціальних досліджень ISTESS, єпархія Терні-Нарні-Амелія та Єпископальна конференція Умбрії, під патронатом Папської ради з культури. Почесний президент фестивалю – кінорежисер Кшиштоф Зануссі. Нагороди отримали особисто режисер фільму Заза Буазе та актриса Наталія Половинка.

Як писав Galnet раніше, львів’янку Наталію Половинку визнали найкращою актрисою на міжнародних фестивалях у Торонто та Нью-Йорку.

Ми також розповідали, що українська стрічка «Мати Апостолів» отримала нагороду за найкращий фільм і найкращу режисуру на кінофестивалі Calella Film Festival в Іспанії.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.