Львів оголосив тендер на впровадження у міському громадському транспорті електронного квитка

logo
229455_lviv_ogolosiv_tender_na_vprovadzhennja_u_.jpeg


«Львівавтодор» оголосив тендер на розробку, впровадження та обслуговування автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті Львова. 

Оголошення про тендер вчора, 16 листопада, оприлюднили на сайті Європейського банку реконструкції і розвитку.

Про це повідомляє 032.ua.

Читайте також: Все буде “Leo Card”: як виглядатиме та працюватиме електронний квиток у Львові

“Очікується, що запропонований контракт включатиме проектування, обладнання, програмне забезпечення, систему впровадження та інтеграційні послуги, а також послуги з технічного обслуговування е-квитка”, – мовиться в оголошенні.

Відтак, компанія-переможець займатиметься закупівлею самих електронних квитків, обладнання для їх зчитування на 1000 одиниць громадського транспорту (725 автобусів, 150 трамваїв, 125 тролейбусів), розробкою веб-сайту та мобільного додатку, а також інтеграцією з усіма наявними системами та комунікаціями.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року у Львові підписали угоду про кредитне фінансування впровадження е-квитка на 10 млн євро.

Читайте також: Кафе у Львові потрапило до рейтингу найкращих веганських закладів світу

Торік “Львівавтодор” підписав контракт з компанією “iC consulenten” (Австрія) щодо спільної роботи в рамках проекту впровадження електронного квитка. Планується, що електронний квиток буде працювати на комунальному транспорті та частині міських маршрутів Львова.

А взимку цього року оголосили конкурс на назву системи електронного квитка. Серед майже 200 запропонованих варіантів обрали назву «Leo Card».

Раніше зазначалося, що рамках третього етапу у Львові сподіваються оголосити назву компанії, яка переможе в тендері. Сам тендер планують завершити в січні 2019 року. Після цього в місті почнеться тестування нової системи оплати.

Як також писав 032.ua, запровадити електронний квиток у Львові можуть не раніше 2020 року. 


А поділитися?