Львів став лідером серед міст України з запровадження найсучасніших технологій публічної безпеки

logo


Цьогоріч Львів вийшов на перше місце в Україні зі запровадження найсучасніших технологій публічної безпеки. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«Працівники здійснюють щоденно важку і кропітку роботу. Наше головне завдання — дбати про порядок та спокій у місті. Ми щоденно маємо справу із величезним потоком інформації», — розповів начальник управління безпеки міста ЛМР Юрій Діль.

За його словами, відеокамери різного призначення забезпечують контроль у різних точках міста. Так, цьогоріч Львів вийшов на перше місце з запровадження найсучасніших технологій забезпечення публічної безпеки. Відтак, в управлінні безпеки міста очікують, що хороше технічне забезпечення дозволить запобігти нещасним випадкам під час свят та забезпечити оперативне реагування.

Нагадаємо, у місті активно впроваджують мобільні системи відеонагляду, які інтегруються у єдину мережу відеоспостереження, забезпечують цілодобовий моніторинг навколо обладнаного камерами автомобіля та відслідковування розташування і пересування об’єкта на карті з онлайн доступом.

Відео прес-служби ЛМР