Львівська міська рада подала до суду на власника вілли Бачевських

logo


Юридичний департамент Львівської міськради, зібравши усі докази, подав позов на власника вілли Бачевських, в якому вимагає повернути будівлі автентичний вигляд.

Торік приватне підприємство «Кас Консалтинг», яке володіє віллою з 2016 року, оштрафували на 17 тисяч гривень за заміну вікон та перефарбований фасад історичної пам’ятки. Цей штраф власники сплатили, але порушень так і не усунули. А торік вони ще й перепланували стіни та облаштували скляну надбудову. Усе це вчинили без жодних дозволів. Згодом, у березні 2019 року адмінкомісія вдруге наклала штраф із максимальною сумою 170 тис. грн.

«Юридичний департамент нарешті направив всі докази, щоб мати можливість подати позов до суду щодо приведення до попереднього стану. Наші позовні вимоги ‒ це заміна вікон на автентичні, дверей і демонтаж цієї скляної надбудови над входом, який є спорудженим», – розповіла директорка юридичного департаменту міськради Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, вілла Бачевських збудована у 1926 році і є пам’яткою архітектури місцевого значення. У 30-х роках у ній проживав власник лікеро-горілчаної фабрики Стефан Бачевський.

Додамо, що віллою Бачевського володіє ПП «Кас Консалтинг». За інформацією YouControl, підприємство зареєстроване на вул. Китайській у Львові. Фірма займається управлінням власною та орендованою нерухомістю. Її директором є Сергій Кондратюк, а власницею Юлія Вакуленко.