Львівська міськрада програла апеляцію за 2,5 га землі на Сигнівці

logo


Львівська міськрада програла апеляцію за 2,5 га землі на Сигнівці

фото Google

Спірна ділянка на вул. Данила Апостола позначена червоним кольором

Західний апеляційний господарський суд залишив у користуванні АТ «Будівельно-монтажне управління “Львівгазифікація”» 2,5 га комунальної землі в промзоні «Сигнівка». Міськрада через суд намагалася повернути право розпоряджатисякомунальною землею, водночас плани на ділянку мав й «Львівгаз». Утім суд вирішив залишити землю в користуванні «Львівгазифікації».

Як вказано в матеріалах справи, у 1987 році АТ «Будівельно-монтажне управління “Львівгазифікація”», яке входило до «Львівгазу», отримало від Пустомитівської райради 2,5 га на території нинішнього промислового району Львова «Сигнівка» для будівництва виробничої бази. В 1990-х роках, унаслідок реорганізації «Львівгазу», АТ «Будівельно-монтажне управління“Львівгазифікація”» відділилось і стало окремою структурою та успадкувало все майно, що було за ним зареєстроване, включно з ділянкою на 2,5 га.

У 2017 році держреєстратор зареєстрував відповідну ділянку зі Львівською міськрадою як комунальну, а міськрада погодила ухвалу, якою внесла цю землю до переліку призначених для продажу на аукціоні. Спірну ділянку вказали як частину більшої ділянки площею 7,6 га, оскільки місто вважає землю комунальною.

У грудні 2023 року Господарський судЛьвівської області визнав право користування на ділянку за «Львівгазом». Однак Західний апеляційний господарський суд це рішення скасував та ухвалив постанову, якою залишив землю в користуванні «Будівельно-монтажне управління “Львівгазифікація”», а апеляцію міськради не задовольнив узагалі. Суд скасував ухвалуЛьвівської міськради від 2017 року про продаж ділянки на аукціоні. Цю постанову можна оскаржити в касації.

АТ «Будівельно-монтажне управління “Львівгазифікація”» зареєстроване у 1996 році на вул. Єрошенка, 22 у Львові. Компанія належить мешканцю Стрийського району Роману Рибчинському та львів’янину Степану Сопківу.

Додамо, що Львівська міськрада затвердилаконцепцію розвитку мікрорайону «Сигнівка», згідно з якою занедбану індустріальну територію перетворюють за зону індустріальних парків та логістичних хабів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми