Львівська ОВА запрошує молодь на стажування у межах програми «Академія перших можливостей»

logo


Реєстрація тавідбір учасників Програми триватимуть до 3 травня.

Львівська обласна державна адміністрація спільно з відділом розвитку та промоцій апарату Львівської ОДА, Молодіжною радою при ЛОДА і управлінням молоді та спорту Львівської ОДА оголошують новий набір на стажування в межах програми «Академія перших можливостей». Це п’ята хвиля такого стажування в адміністрації, а проєкт «Академія перших можливостей» започаткував начальник Львівської ОВА Максим Козицький разом зі стажерамиадміністрації першої хвилі.

«Таке стажування – чудовий шанс для активної молоді здобути практичний досвід роботи в органах державної влади, дізнатися, як це – працювати у сфері державного управління, а також запропонувати проєкти, які покращать життя людей у нашій області. Молодь матимете можливість пройти стажування в усіх структурних підрозділах Львівської обласної військової адміністрації.

У лютому програму успішно завершили рекордно багато людей – 90. Шестеро з них стали нашимиспівробітниками.

Ми вирішили масштабувати цей проєкт на всі райони нашої області. Зараз є можливість пройти стажування також у Дрогобицькій та Самбірській РВА. Деталі шукайте на їхніх сторінках у соцмережах», – розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Якщо ви хочете стажуватися уЛьвівській ОДА, заповніть анкету: https://forms.gle/SsxGrWiTzQQFocSN6

Реєстрація та відбір учасників триватимуть до 3 травня 2024 року. Стажування терміном розпочнеться 14 травня. Для студентів передбачили гнучкий графік на період літньої сесії.

Критерії, яким мають відповідати кандидати у стажери, та що дає стажування: https://loda.gov.ua/services/text/28232

За детальною інформацією звертайтесь у відділ розвитку та промоції Львівської ОДА. Тел.: 2-999-224, Оксана Цісінська.

Слідкуйте за новинами у соціальних мережах «Академії Перших Можливостей»: https://linktr.ee/academyloda