З боку Польщі заблокований пункт “Рава-Руська”: скільки фур у черзі на цьому пункті пропуску та на інших

logo


З боку Польщі заблокований пункт

На українсько-польському кордоні спостерігаються черги,
повідомляє “Укрінформ” з посиланням на інформацію від речника Державної прикордонної служби України Андрія Демченка. Легкові автівки і автобуси скрізь вільно перетинають кордон, для цієї категорії транспорту по той бік кордону рух не обмежується.

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

У пункті пропуску “Рава-Руська” в черзі стоять 350 вантажівок. Рух транспорту блокують польські фермери, котрі пропускають по кілька фур на годину. З 21 квітня польські фермери розблокували рух автівок на вʼїзд до Польщі на цьому напрямку, окрім тих, які переміщують товари 1-24 групи УКТЗЕД (товари, які відносяться до сільськогосподарської продукції). До цього в бік Польщі вони не пропускали вантажівки взагалі.

ВАС
ЗАЦІКАВИТЬ

Водночас через пункт пропуску “Ягодин”, який був заблокований 22 квітня, вантажівки рухаються в обох напрямках, хоч черга ще є і в ній перебувають 250 автівок.

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Черги спостерігаються на раніше розблокованих пунктах пропуску “Краківець” та “Шегині” – 800 та 600 вантажівок
відповідно. Однак інтенсивний рух як на виїзд з України, так і на в’їзд відбувається відповідно до пропускної спроможності кожного з пунктів пропуску. 

Раніше ми писали про те, що якість надання митних послуг та професіоналізм посадових осіб на митниці в Україні перебувають на низькому рівні. Загальна оцінка роботи митниці при цьому
дещо покращилась, а найвищі оцінки зібрав сервіс “Єдине вікно”.

Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку