Львівська ОВА запускає програму стажування для молодих людей

logo


У лютому програму успішно завершили рекордно багато людей – більше 90 осіб. Шестеро з них стали співробітниками адміністрації

У Львівській ОВА розпочався набір на стажування молоді в Академію перших можливостей.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОВА.

Львівська обласна державна адміністрація проводить набірна проект стажування молоді “Академія перших можливостей”. Реєстрація та відбір учасників Програми триватимуть до 3 травня.

Цей проект для молодих людей, які хочуть спробувати реалізувати себе в органах державної влади та на державній службі.

“Ми раді бачити вмотивовану молодь у стінах адміністрації. Це можливість для них побачити державну службу зсередини. Кожен відібраний учасник може спробувати себе в тій сфері, яка йому подобається. Завжди ставимо на перше місце розвиток нашихстажерів, тому вони отримують індивідуальний підхід та підтримку під час стажування. ” – зазначив керівник апарату Тарас Грень.

Стажування можливе у всіх структурних підрозділах адміністрації.

Стажери матимуть можливість долучитися до роботи в галузі державного управління та здобути практичний досвід у цьому напрямі. У разі успішного стажування учасники будуть внесені до бази даних кадрового потенціалу облдержадміністрації та отримають сертифікати про проходження стажування. Уп’ятому наборі можна пройти стажування також у Дрогобицькій та Самбірській РВА.

У лютому програму успішно завершили рекордно багато людей – більше 90 осіб. Шестеро з них стали співробітниками адміністрації.

Проєкт «Академія перших можливостей» реалізується за ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького.

За детальною інформацією потрібно звертайтись у відділ розвитку та промоцій апаратуЛьвівської ОДА за телефоном (032) 2-999-224.

Коментарі

Позначки: Львівська ОВА, Тарас Грень