“Львівська політехніка” потрапила у перелік найкращих університетів світу

logo


Британська консалтингова компанія Quacquarelli Symonds щорічно досліджує діяльність провідних університетів світу (1000 закладів) та складає рейтинг ВНЗ, на який можуть орієнтуватися абітурієнти.

Аби майбутні студенти орієнтувалися на якість освіти, а не лише на популярну назву вишу, враховується низка критеріїв, при формуванні рейтингу, як-то: дослідницька діяльність; якість викладання; думка роботодавців; кар’єрний потенціал; кількість іноземних студентів та викладачів.

Результати дослідження публікують на сайті QS World University Rankings.

До слова, щоб університет потрапив до рейтингу, він мусить пропонувати студентам принаймні бакалаврат та, як мінімум, дві післядипломні програми у предметних сферах (право і бізнес, мистецтво і соцдисципліни тощо).

Три лідерські позиції у рейтингу уже кілька років поспіль утримують такі провідні американські університети, як: Массачусетський технологічний інститут, Стенфордський університет та Гарвард. За четверте і п’яте місце постійно борються Каліфорнійський технологічний інститут (Калтех, США) та Оксфордський університет (Великобританія).