Львівська співачка наколядувала на 22 автомобілі для військових

logo


Відома Львівська співачка Ірина Федищин під час різдвяного туру «Україна колядує» назбирала коштів на закупівлю ще 22 автомобілі для ЗСУ.

Засловами Ірини Федишин, вона вдячна Богові, що другий рік поспіль під час концертів благодійного туру не було жодної повітряної тривоги, а також кожному, хто донатив.

«Автівки отримають: 710 штурмова бригада, 3 автівки відправляються у 141 бригаду, також позашляховики отримають 5 штурмова бригада, 17 танкова , 41 бригада , 241,65, 32, 128, 80, 110 бригада ТРО, 108 ТРО, 105 Тернопільська ТРО, 4 окрема танкова бригада, 2 автівки отримають перша окрема бригада ім. Князя Лева», – йдеться у повідомленні.

Також стало відомо, що одне із авто подарував благодійник Володимир Таравський. Окрім позашляховиківна потреби ЗСУ купили ще «Старлінк» та потужні зарядні станції.

Допомагатимуть переганяти автомобілі на фронт благодійний фонд «Там де живе надія». Автівки вже в дорозі до наших захисників.

Варто зауважити, що від початку повномасштабного вторгнення команда Федишин передала на потреби ЗСУ 182 автомобілі.

Також відомо, що 10 лютого 2023 року на фронті загинув Роман Климкович (Чех) –двоюрідний брат Ірини Федишин. Збір був приурочений до його світлої пам’яті.

Дізнавайтесяпершими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.