Львівські блогери зняли відеоролик про Трускавець

logo
154645_lvivski_blogeri_znjali_videorolik_pro_tru.jpeg


02.12.2017, 17:31

Трускавец, видеоролик, блогВідеоблогери зі Львова зняли ролик про туризм у Трускавці. Про це повідомляє ZAXID.NET. 

Група львівських відеоблогерів зняли програму про туризм у Трускавці. Автори опублікували відео на YouТube-каналі Blog360.

Частину відео зняли за допомогою дрона, показавши таким чином Трускавець з висоти пташиного польоту. Окрім того, один з блогерів Володимир Романяк розповів про найвідоміші туристичні об’єкти Трускавця – зокрема бювет із тутешньою мінеральною водою “Нафтусею” та дельфінарій “Оскар”, а також про найпопулярніші заклади та розваги у місті.

Blog 360 – це україномовний проект про подорожі Україною та світом, заснований у 2016 році. Його мета – створення якісного і цікавого україномовного контенту про туризм.

Нагадаємо, у раніше на Blog360 публікували відео про найбільший мікрорайон Львова Сихів, храми Львова, а також про різні міста Західної України.

Видеоблогеры из Львова сняли ролик о туризме в Трускавце. Об этом сообщает ZAXID.NET. 

Группа львовских видеоблогеров сняли программу о туризме в Трускавце. Авторы опубликовали видео на YouТube-канале Blog360.

Часть видео сняли с помощью дрона, показав таким образом Трускавец с высоты птичьего полета. Кроме того, один из блогеров Владимир Романяк рассказал о самых известных туристических объектах Трускавца – в частности о бювете со здешней минеральной водой “Нафтуся” и дельфинарии “Оскар”, а также о самых популярных заведениях и развлечениях в городе.

Blog 360 – это украиноязычный проект о путешествиях по Украине и миру, основанный в 2016 году. Его цель – создание качественного и интересного русскоязычного контента о туризме.

Напомним, ранее на Blog360 публиковали видео о самом большом микрорайоне Львова – Сыхове, храмах Львова, а также о разных городах Западной Украины.


А поділитися?