Львівські музейники просять забрати рекламу від входу в Домініканський собор

logo
161723_lvivski_muzejniki_prosjat_zabrati_reklamu.jpeg


02.01.2018, 16:09

Доминиканский собор, реклама, жалобаПрацівники Львівського музею історії релігії, що на вул. Музейній,1, звернулися до міського голови з проханням вирішити проблему із великою рекламною конструкцією, що закриває огляд пам’ятки. Про це повідомляє “Львівська газета”.

“Ми всі розуміємо, що знаходимося в центральній частині міста. Інтерес до центру підвищений – це основна візитна картка Львова, від цього відмахнутися неможливо. Але якщо заходи та реклама уже починають перешкоджати нормальному сприйняттю Львова, коли на перше місце висуваються не історичні пам’ятки як такі, які приваблюють туристів, а в першу чергу реклама, тоді зрозуміло, що ці речі викликають несприйняття і бажання їх усунути з площі, та в подальшому такі речі варто узгоджувати з головним художником Львова, фахівцями”, – сказав директор Львівського музею історії релігії Орест Малиць.

Він наголосив, що досі йому не показали жодних дозволів на встановлення цього рекламного майданчика. Музейники кажуть, що в разі відсутності реакції міської влади, будуть звертатися до депутатського корпусу, писати звернення до різних фракцій та збирати небайдужих людей.

“На площі можна проводити масові заходи, але такі, які не будуть перешкоджати сприйняттю ансамблю Домініканського монастиря та собору, адже це пам’ятка архітектури національного значення, центральна частина Львова включена до списку ЮНЕСКО і зрозуміло, що жодна реклама тут не повинна бути”, – сказав директор музею.

За інформацією музейчиків, рекламний павільйон має функціонувати на площі до середини січня. Реклама розрахована на дітей із батьками.

Работники Львовского музея истории религии, на ул. Музейной, 1, обратились к городскому голове с просьбой решить проблему с большой рекламной конструкцией, закрывает обзор достопримечательности. Об этом сообщает “Львовская газета”.

“Мы все понимаем, что находимся в центральной части города. Интерес к центру повышен – это основная визитная карточка Львова, от этого отмахнуться невозможно. Но если мероприятия и реклама уже начинают препятствовать нормальному восприятию Львова, когда на первое место выдвигаются не исторические памятники как такие, которые привлекают туристов, а в первую очередь реклама, тогда понятно, что эти вещи вызывают неприятие и желание их устранить с площади, и в дальнейшем такие вещи стоит согласовывать с главным художником Львова, специалистами”, – сказал директор Львовского музея истории религии Орест малица.

Он отметил, что до сих пор ему не показали никаких разрешений на установку этой рекламного площадки. Музейщики говорят, что в случае отсутствия реакции городских властей, будут обращаться к депутатскому корпусу, писать обращения к разным фракциям и собирать неравнодушных людей.

“На площади можно проводить массовые мероприятия, но такие, которые не будут препятствовать восприятию ансамбля Доминиканского монастыря и собора, ведь это памятник архитектуры национального значения, центральная часть Львова включена в список ЮНЕСКО и понятно, что ни одна реклама здесь не должна быть”, – сказал директор музея.

По информации музейчиков, рекламный павильон должен функционировать на площади до середины января. Реклама рассчитана на детей с родителями.


А поділитися?Вам має сподобатись...