Львівські призери Паралімпійських ігор та їхні тренери отримають премії – Лейла Мелесова-Вальчак

logo


Призери XVI Паралімпійських ігор, їхні тренери, а також тренери, які виховали призерів цьогорічної Олімпіади отримають премії від 124 до 250 тисяч гривень з міського бюджету Львова. Таке рішення погодили депутати під час засідання постійної комісії культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків ЛМР.

Відповідний проєкт ухвали ще мають розглянути на сесії Львівської міськради.

Про це розповіла голова комісії, депутатка фракції «Європейська Солідарність» Лейла Мелесова-Вальчак.

«Це дуже круто, що з міського бюджету вдається залучити кошти на премії для спортсменів, які представляли Львів на Паралімпійських іграх, а також важливо преміювати і їхніх тренерів, адже успіх спортсмена – це величезна робота і праця тренера. Кожен зі спортсменів-паралімпійців отримає по 250 тисяч гривень, а їхніх тренерів преміюють по 124 тисячі гривень», – говорить вона.

Також у цьому переліку профільна комісія ЛМР передбачила грошові винагороди у 124 тисячі гривень і для тренерів, які разом зі своїми вихованцями здобули переможні медалі на XXXII Олімпіаді.

«Переконана, що такі премії повинні бути в рази більшими, проте зараз велику роль відіграє обмежений бюджет. Це чудова мотивація для наших львівських спортсменів та їхніх тренерів досягати ще вищих результатів ще кращих результатів» – запевнила депутатка.

Окрім того, члени комісії погодили додаткове фінансування на утримання та навчально – тренувальну роботу дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

«Ми додатково погодили кошти у сумі 7 мільйонів гривень для забезпечення повноцінного функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Переконана, що на дитячо-юнацькі спортивні школи потрібно додавати кошти, адже вони роблять і ремонти, і навчально-тренувальні збори, і утримують приміщення, і забезпечують спортивним інвентарем, а також виховують чудових спортсменів та майбутніх переможців. Спорт потрібно розвивати!», – додала Лейла Мелесова-Вальчак.

Нагадаємо, «Вголос» писав про те, що 15-річна яворівчанка Софія Станько стала чемпіонкою світу з паверліфтингу. 

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!