Львівські школи можуть повернутися до дистанційного навчання: у місті засідатиме штаб з протидії коронавірусу

logo


МІСТО

Зважаючи на інформацію, яку розповіла Galnet в. о. начальника управління освіти Львівської міської ради Леся Васюта, є ймовірність, що львівські школи повернуться до дистанційного навчання

Львівська міська рада: Galnet

Завтра, 20 січня, у Львові засідатиме штаб з протидії коронавірусу. Обговорюватимуть ситуацію зі збільшенням кількості хворих на коронавірус серед дітей і подаватимуть рекомендації на розгляд міської комісії ТЕБ і НС. Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Зважаючи на інформацію, яку розповіла Galnet в. о. начальника управління освіти Львівської міської ради Леся Васюта, є ймовірність, що львівські школи повернуться до дистанційного навчання. Так, за її словами, станом на сьогодні, 19 січня, у Львові на самоізоляції перебувають майже 2,5 тисячі учнів. На дистанційне навчання через коронавірус уже перейшли 6 міських шкіл та 85 класів. Офіційно коронавірус станом на цю добу у Львові підтвердили у 195 дітей та 122 освітян.

У львівській лікарні «Охматдит», за інформацією першого заступника міського голови Львова, зайняті 70% ліжок. За останню добу туди госпіталізували 21 дитину з підозрою на коронавірус. Нагадаємо, наразі це єдина лікарня на Львівщині, де приймають дітей, хворих на коронавірус. Якщо кількість хворих дітей і надалі зростатиме, їх зможуть прийняти у дитячій лікарні на Орлика.

Як писав Galnet, Львівщина перевищила один з показників «помаранчевої» карантинної зони: що це означає.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.