Львівський державний університет фізичної культури відсвяткує 75-річчя з дня заснування

logo


МІСТО

Фото: ldufk.edu.ua

Сьогодні, 21 квітня, на засіданні Уряду прийняли розпорядження «Про підготовку та відзначення у 2021 році 75-річчя з часу заснування Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського». Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Цим актом:

утворюється Організаційний комітет з підготовки та відзначення у 2021 році 75-річчя з часу заснування Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського;
надається голові Організаційного комітету право затверджувати його персональний склад та вносити в разі потреби зміни;
Організаційному комітетові потрібно розробити і затвердити до 17 травня 2021 року план заходів з підготовки та відзначення у 2021 році 75-річчя з часу заснування Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

У 1946 році на базі технікуму фізичної культури створили Львівський державний інститут фізичної культури, а у 2006, розпорядженням Кабінету Міністрів України, утворено Львівський державний університет фізичної культури. У його структурі є п’ять факультетів: факультет фізичного виховання; факультет спорту; факультет здоров’я людини; факультет туризму; факультет підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти.

Із-поміж понад 20 тисяч випускників ЛДУФК – більше 400 заслужених тренерів, заслужених вчителів, заслужених працівників фізичної культури України, а також понад 200 переможців й призерів Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи.

Із 1985 року в університеті успішно працює аспірантура, з 2002 року – спеціалізована вчена рада із захисту кандидатських дисертацій за усіма галузевими спеціальностями. А вже з 2011 року тут відкрито докторантуру і діє спеціалізована вчена рада із захисту дисертацій за двома спеціальностями: «Олімпійський та професійний спорт» і «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення».

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.