Львівський лікарсько-фізкультурний диспансер хочуть виселити, – ФОТО

logo
201304_lvivskij_likarsko_fizkulturnij_dispanser_.jpeg


Днями стало відомо, що Львівський лікарсько-фізкультурний диспансер опинився під загрозою виселення “з легкої руки” облради, – передає 032.ua.

Як розповіла у соцмережах колишня перша заступниця голови Львівської облради, депутатка ЛОР Параска Дворянин, територія на вулиці Коновальця, 47, площею 0,25 га, з трьома гаражами, садом, унікальною ліпниною та кахлями, дерев’яними сходами та мансардним приміщенням може опинитися в приватній власності.

“Обласна рада цю унікальну і добре збережену будівлю хоче продати чи… віддати. Думаю, таку активність влади щодо продажу ТАКОГО об’єкта пояснювати не треба!”, – зазначила депутатка.

Читайте також: У центрі Львова організували пікет захисники тварин, – ФОТО, ВІДЕО

Станом на нині, у диспансері проходять медогляд, обстеження та реабілітацію усі професійні команди та спортивні клуби, товариства, збірники.

“У диспансері, який – погоджуюсь – має маленькі, не завжди пристосовані кімнати, є облаштовані тренажерами зали, медобладнання і добрі фахівці. Нова котельня, яка суттєво економить газ. Що пропонують натомість? Переїхати диспансеру якнайшвидше на Лепкого в колишню, меншу за площею і занедбану поліклініку. Чи таким затратним для бюджету є диспансер? Зокрема 7300 грн – щомісяця на ліки і приблизно 1 літр бензину на день на 15- ти річну машину. Цікаво, що в червні диспансеру виділили 1 млн грн на виготовлення проектно-кошторисної документації, якої вони не замовляли і на реконструкцію будівлі, про яку тут теж не знають. То для кого за бюджетні гроші підготують “палацик” на Коновальця, 47?!”, – наголосила Параска Дворянин.


А поділитися?Вам має сподобатись...