Львівський міський голова просить вінницьких депутатів прийняти тверді побутові відходи для захоронення

logo


16 лютого відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

У роботі комісії взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, представники КП «Вінницяоблводоканал», Єврорегіону «Дністер»,  регіонального управління водних ресурсів, представник Антимонопольного  комітету України у Вінницькій області, ПАТ «Вінницягаз», Сальницький сільський голова Вовк А.Г. та  громадськість області.

Найбільш актуальним питанням сьогоднішнього засідання було звернення Львівського міського голови Андрія Садового щодо часткового захоронення твердих побутових відходів на території Вінницької області.

За результатами було прийнято рішення звернутись до Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації з проханням надати на розгляд постійної комісії обласної Ради інформацію щодо наявних у Вінницькій області сміттєзвалищ, та, якщо буде можливість, за погодженням із громадою визначеного населеного пункту, прийняти зі Львова тверді побутові відходи для захоронення.

Також розглянули звернення до голови Вінницької ОДА Валерія Коровія та голови Вінницької міської ради Сергія Моргунова щодо розгляду можливості встановлення безкоштовних бюветів артезіанської води у Вінниці  та у містах області, у зв’язку із потребою у збереженні здоров’я вінничан.

Одноголосно було прийнято рішення щодо звернення до Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації підготувати зміни та доповнення до обласної програми «Питна вода» про надання можливості розміщення бюветів із якісною питною водою для мешканців області.

Також погодили із представником комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» можливість взяти проби води із резервуарів чистої води водопровідної станції підприємства та зробити відповідні незалежні дослідження з цього приводу.  

За результатами роботи комісії були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного, із висновками яких можна ознайомитись на сайті обласної Ради в розділі «Документи».