Львівський обласний перинатальний центр закрили на два тижні. Де приймають породіль

logo


МІСТО

Жінок приймають у двох медзакладах Львова


Фото: Львівський обласний клінічний перинатальний центр

Відсьогодні, 11, по 25 січня Львівський обласний клінічний перинатальний центр зачинили на промивку. Як розповіли у Львівській ОДА, під час цих робіт у пологовому планують також збільшити потужність електричної підстанції, адже на початку року у перинатальному офіційно завершать і другу чергу реконструкції.

«Реконструкція електропідстанції Львівського обласного перинатального центру запланована у початковому проекті загальної реконструкції установи. Вона є необхідною через збільшення потужності обладнання перинатального при введенні в експлуатацію другої черги медцентру. Початково планувалося, що перепідключення потужнішої підстанції, яке вимагає повного знеструмлення обох корпусів, відбудеться 3 січня 2021 року. Проте, порадившись з керівництвом вже відкритого перинатального, ми дійшли висновку, що краще не закривати центр спеціально, а зробити ці технічні кроки водночас із плановою промивкою пологового», – зазначав раніше заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

У Львівській ОДА також розповіли, куди скеровуватимуть у цей період породіль, яких мали б приймати у Львівському обласному перинатальному центрі.

«Згідно з наказом МОЗ, вагітних та роділь з обласного перинатального тимчасово прийматиме 3-я міська клінічна лікарня міста Львова. Сюди ж скеровуватимуть вагітних та породіль зі Львова з загрозою передчасних пологів та передчасними пологами. Вагітним та породіллям Львова та області з екстрагенітальною патологією та імуноконфліктною вагітністю допомогу надаватимуть у львівському Пологовому клінічному будинку №1», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

За словами Юрія Холода, відкрити другу чергу Львівського обласного перинатального центру планують на початку 2021 року.

Сподіваємось, ця стаття була корисною для вас. Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.