Львівський священник звернувся до облради щодо передачі власникам стрип-клубів частини Палацу мистецтв у оренду

logo


12 лютого отець Юрій Бойко звернувся до Львівської облради щодо стрип-клубу у Палаці мистецтв. Духівник записав відеозвернення до представників місцевої влади з попереджувальною метою.

Як говорить сам священник на відео, він прочитав у одному з львівських ЗМІ інформацію про те, що частину Львівського палацу мистецтв передають в оренду кільком власникам стрип-клубів у місті. Це обурило о. Юрія Бойка, тож він вирішив діяти на випередження та донести цю інформацію до відома громадськості та влади.

“Мене, як богослова, сумління спонукає звернутися до Львівської обласної ради через її голову Олександра Ганущина з проханням, якщо ця інформація відповідає дійсності, зробити всі можливі кроки, щоби недопустити створення наступного аморального центру на базі Львівського палацу мистецтв. Львів є культурною, духовною, патріотичною столицею України, нам слід про це пам’ятати і цю ідею формувати. Надіюся, що в нашій області є багато мудрих людей, які не будуть мовчати на такі речі”, – сказав Юрій Бойко.