Львівського екс-нардепа спіймали, як він зливав нечистоти з власного особняка просто на вулицю

logo


Екс-нардеп від «Батьківщини» Іван Денькович, який проживає у селі Зимна Вода Пустомитівського району біля Львова, викачує нечистоти із вигрібної ями свого приватного будинку просто на проїжджу частину вулиці. Зокрема, це зафіксували сусіди Івана Деньковича у неділю, 26 січня. При цьому, зі слів сусідів, на їх зауваження екс-нардеп не реагував.

Про цей випадок написала мешканка Зимної Води Люба Федишин у групі села у Facebook. Слід зазначити, що вулиця Чорновола у Зимній Воді. на якій проживає Іван Денькович, не каналізована, відтак мешканці користуються вигрібними ямами, які потрібно регулярно відкачувати та вивозити нечистоти.

«26 січня увечері на вулиці Чорновола з будинку 24 викачували каналізацію на проїжджу частину. Коли пану Деньковичу Івану Васильовичу зробили зауваження, він відповів, що люди на вулиці не проживають. Зробимо відомим колишнього депутата Верховної Ради, якому не вистачає грошей на викачку нечистот. Може, сільська рада випише йому допомогу, бо на скарги сусідів він уваги не звертає», – написала жінка.

Скріншот допису мешканки Зимної Води Люби Федишин у Facebook

У відгуках мешканці Зимної Води обурилися такими вчинками Івана Деньковича. «Я в шоці. Як можна собі таке дозволяти», «Одну машину спустити йому на подвір‘я, допоможе точно», «Така людина тільки й заслуговує назви Г…, в неї нема ні совісті, ні поваги до людей, які живуть поряд. Але штраф від cільради обов’язково б не зашкодив, а ще прибрати це все з вулиці», – коментують обурені мешканці.

Сам Іван Денькович у коментарі ZAXID.NET пояснив, що не практикує викачувати вигрібну яму на дорогу, а в неділю, 26 січня, так вчинив вимушено. З його слів, оскільки він вчасно не викачав вигрібну яму, нечистоти затопили йому підвал. А так як була неділя і машини, які викачують фекалії не їздять, йому довелося викачувати їх з підвалу самостійно.

«Мені затопило вчора підвал, а машина не їздить в неділю. Я мусів десь воду з підвалу викачати, ось і все. Частина пішла на тротуар, а решту на дорогу. А що я зроблю? В мене іншого виходу не було», – заявив він.

Екс-нардеп запевнив, що регулярно двічі на місяць викачує вигрібну яму і платить за це гроші (170-180 грн за одну машину), а 26 січня єдиний раз дозволив собі викачати на дорогу.

Голова Комісії з питань містобудування, житлово-комунального господарства та земельних відносин Зимноводівської ОТГ Михайло Калька розповів у коментарі ZAXID.NET, що спільно з інспектором з благоустрою виїде на місце події та проведе профілактичну бесіду з Іваном Деньковичем, аби унеможливити такі його вчинки на майбутнє. Якщо ж профілактична бесіда не допоможе, екс-нардепа викликатимуть у сільську раду і йому загрожує штраф. Розмір штрафу Михайло Калька не уточнив.

Іван Денькович був народним депутатом Верховної Ради VI скликання (2007-2012 роки) від партії ВО «Батьківщина».