Львівщина скерувала гуманітарну допомогу в Київ, Житомир, Херсон та Одесу

logo


image

Напередодні у Львівську область через «зелений» коридор привезли понад 200 тонн гуманітарної допомоги з Польщі. По 20 тонн скерували у Житомир і Херсон, 40 тонн – в Одесу. У Київ допомогу доправили двома вагонами та двома бусами.

Про це повідомив керівник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. І додав, що для перевезення зброї, продуктів та всього іншого необхідного залучено приблизно 400 автомобілів різних габаритів, але ще є потреба у вантажівках, також – у великих складських приміщеннях на території області. Всіх, хто може надати таку допомогу, просять зголошуватися у департамент економічної політики Львівської ОДА.

Також керівник Львівської обласної військової адміністрації пообіцяв, що радіо та телебачення на Львівщині працювало й працюватиме надалі: «Подаємо супутниковий сигнал на передавачі цифрового телебачення Т2 за резервною схемою. Тож усе працює. Можливі деякі зміни у наповненні телеканалами. Збільшили сигнал покриття мовлення телеканалів «Перший Західний» та «Галичина». Відновлюємо сигнал аналогового телебачення для каналу «UA:Перший» у Львові, Бориславі, Старому Самборі та селищі Красне. Спеціалісти Львівської філії Концерну РРТ працюють у штатному режимі та оперативно реагують на усі можливі технічні збої мовлення. Робимо все для того, щоб жителі Львівщини мали постійний доступ до перевіреної інформації».

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів