Майже тисяча каратистів позмагалися на Львівщині

Майже тисяча каратистів позмагалися на Львівщині на турнірі «BANDERA CUP»

Всеукраїнський турнір з карате «BANDERA CUP» (UKF Premier League) відбувся з 27 по 28 квітня в універсальному спортивному залі навчально-спортивної бази літніхвидів спорту МОУ.

Спортивний захід зібрав неймовірну кількість талановитих каратистів – 967 учасників з 32 клубів із різних куточків України. Це представники 13 областей. Каратисти змагалися у чотирьох вікових категоріях: діти до 14 років, кадети, юніори та дорослі.

Перше загальнокомандне місце посів клуб з Чернівецької області – «Лідер ЧОМГО», здобувши 16 золотих, 7 срібних та 14 бронзових медалей.На другому місці – команда з Київської області «ГО СК Чемпіон» із 10золотими, 4 срібними та 6 бронзовими нагородами.Третє місце посів клуб з Києва – «Сьогун МГО», здобувши 9 золотих, 6 срібних та 14 бронзових медалей.Львівський клуб «КСК Юніон» – на четвертому місці, у наших спортсменів 7 золотих, 8 срібних та 17 бронзових медалей.НАГОРОДИ СПОРТСМЕНІВ ЛЬВІВЩИНИЗолоті медалі вибороли:

Жайворонок Максим, Ващишин Анна, Кошель Софія, Волошин Соломія, Кравчук Максим, Мотало Анна, Оврас Олег.

Срібні нагородизавоювали:

Тарнаський Максим, Мгламян Тарон, Яцейко Максим, Барикіна Дарина, Соха Назар, Кривішин Маркіян, Борис Олександр, Абу Бассал Ахмад.

Бронзові медалі здобули:

Кульба Софія, Зварич Дем’ян, Лесняк Вадим, Сидорська Маргарита, Попова Діана, Сеньків Павло, Становська Вероніка, Барвінська Ірина, Поліщак Софія, Воронін Владислав, Зубач Ярина, Крот Юлія, Стеців Максим, Решавець Богдан, Становська Христина, Майорчак Роман, Герус Олег.

«Карате на Львівщині єодним з наймасовіших видів спорту, кількість клубів та секцій давно подолала позначку 100. Саме у Львівському університеті фізичної культури ім. Івана Боберського готують фахових тренерів-каратистів. І точно назавжди в історії спорту Львівщини залишиться золотими літерами вписане ім’я бронзового призера Олімпійських Ігор в Токіо Станіслава Горуни», – додає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

До речі, Станіслав Горунає одним з героїв відеопроєкту управління молоді та спорту «На межі» – циклу фільмів про учасників Олімпійських Ігор у Токіо. Серію зі Станіславом можна переглянути :

Додамо, що організатори, клуб «Юніон», впродовж змагань зібрали понад 100 тисяч гривень за вхідні квитки та участь у спаринг-сесії з провідними спортсменами області, які є призерами чемпіонатів Європи та світу, прем’єр-ліг та серій А. Ці кошти передали благодійним організаціям «Фонд Самійла» та «Ескулаб», що підтримують потреби Сил оборони.

Читати далі

Thursday May 2nd, 2024

У Львівському районі відбувся 3 етап змагань зі спортивного орієнтування

В Сокалі відбувся етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”

У Львові Шевченківський гай запрошує на святкування Великодня

Wednesday May 1st, 2024

Чемпіонат Львівської області зі змішаних єдиноборств: результат учасників зі Львівщини

Близько 200 учасників об’єднав чемпіонат Львівщини з ММА

Збірна важкоатлетів Львівщини здобула третє загальнокомандне місце серед чоловіків на чемпіонаті України

Черлідерка Анастасія Малошенко з Львівщини – володарка міжнародного Кубку ICU

Monday April 29th, 2024

На Львівщиніпонад 160 учасників випробували себе на змаганнях у мілітарі-стилі

Представники Львівщини на чемпіонаті України з вільної боротьби здобули 12 призових медалей

16-річна львівська фехтувальниця отримала від громади Львові подяку і 112 тисяч гривень