Малі громадські проєкти Львівщини: кому та на що виділять кошти

logo


image

Голосування за малі громадські проєкти Львівщини тривало два тижні, і вже визначені проєкти, на які виділять гроші з бюджету.

Про це повідомляє Еспресо.Захід.

Освітні і медичні проєкти

Один з проєктів, “Школа починається з порогу”,  реалізують у смт Рудне. Тут планують  зробити комфортним центральний вхід, а також забезпечити вільний доступ у приміщення школи для дітей з особливими потребами, встановити підйомник. Проєкт набрав 1648 голосів. 

Також переможцем став проєкт медичного прямувння – закупівля обладнання для фізкабінету та бактерицидних рецеркуляторів для Дублянської міської лікарні.

Автори проєкту зазначають, що при низці захворювань необхідні специфічні прилади, як-от магнітотерапевтичний низькочастотний апарат ПОЛЮС-4, а також світлотерапевтичний апарат БІОПТРОН-Про1. Такого ефекту можна досягти використовуючи бактерицидний опромінювач-рециркулятор BactoSfera ORBB. Проєкт отримав 1166 голосів.

Ще один освітній проєкт, який реалізують в школі міста Винники – організація класу англійської мови, English Lab_29. Проєкт має підтримувати у учнів зацікавленість в вивченні мови. 

Окрім школи, у Винниках за кошт громадського бюджету покращать благоустрій дитячого садочка. Цей проєкт підтримали 549 людей. 

Також з громадського бюджету профінансують заміну тіньових павільйонів в дитсадку у Дублянах та облаштування дитячих ігрових майданчиків у Зашкові. 

Інші проєкти

Переможцями категорії “Інші проєкти” по Львівщині стали шість місцевих ініціатив. Трьома проєктами, які набрали найбільшої підтримки, стали облаштування кільцевого руху автомобілів в смт Брюховичі, встановлення відеонагляду в с. Підбірці та упорядкування території для відпочинку в північній частині Вайнберг-парку. 

Більше новин про події Львівщини:

8 листопада депутат Львівської міської ради від фракції “Голос” Ігор Шолтис звернувся до Служби безпеки України з скаргою на антивакцинаторську діяльність Львівського ковід-дисидента Остапа Стахіва. Політик звинуватив антиваксера в поширенні дезінформації та співпраці з людьми, які поширюють дестабілізуючі проросійські гасла.
Новини.LIVE вирішили простежити шлях одіозного активіста Остапа Стахіва від керівника ГО до лідера українського антивакцинаторського руху.