“Маріуполь” у надрезультативному поєдинку здолав на виїзді “Львів”

“Азовці” видерлися на четверту сходинку.

“Маріуполь” у рамках 23 туру чемпіонату України переміг “Львів” із рахунком 3:2.

Першими в цьому протистоянні забили господарі, відзначився Ліпе Велозу. Це взяття воріт сталося на 22 хвилині.

Команда Олександра Бабича не знітилися та в другій половині впродовж 22 хвилин тричі змусила голкіпера львів’ян діставати ігровий знаряд із сітки своїх воріт. За гостей забивали Олександр Зубков (55, з пенальті, 77) та Андрій Борячук (70).

Єдине, на що вистачило “Львів”, так це на гол від Владислава Приймака, який було забито за десять хвилин до кінця основного часу.

Таким чином, перегравши “Львів”, команда Бабича набрала 33 очки та піднялася на четверту сходинку в турнірній таблиці, яка дає право зіграти в кваліфікації Ліги Європи наступного сезону. Що стосується підопічних Юрія Бакалова, то вони залишилися з 30 балами на шостому місці.

Цікаво, що ці колективи двічі зіграли внічию з однаковим рахунком (2:2, прим.) у рамках першої частини УПЛ.