Мер Львова Андрій Садовий прозвітував перед громадою міста за рік роботи

logo


У четвер, 26 грудня, відбулася щорічна підсумкова зустріч мера Львова з громадою міста. Зустріч провели у терміналі Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. У своєму виступі Андрій Садовий розповів про підсумки року та поспілкувався з представниками різних середовищ Львова.

Мер відзначив рекордне зростання пасажиропотоку львівського аеропорту, анонсував початок підготовчих робіт на ділянці будівництва сміттєпереробного заводу, розповів про початок робіт з рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, а також – перехід від системи ЖЕКів до сервісу приватних обслуговуючих компаній у 2020 році.

Серед важливих стратегічних та іміджевих проектів Андрій Садовий а окреслив плани підготовки заявки від Львова на проведення Зимових Олімпійських Ігор – 2030 року. Мер також розповів про найближчі плани розвитку виробництва у Львові. Зокрема йшлося про будівництво та запуск заводу компанії «Дунапак» на території промзони Сигнівка.

У своєму виступі Андрій Садовий наголосив, що наступний рік у Львові стане Роком Культури. У місті запрацює нова картинна галерея площею 300 м² на вул. Стефаника та з’явиться великий мистецький простір на площі Ринок, 42. За словами мера, у 2020 році у Львові в районі вул. Ряшівської розпочнеться будівництво конгрес-центру на 3 тис. осіб.

Усі фото прес-служби ЛМР

Водночас мер анонсував, що на ділянці за церквою св. Анни між вулицями Городоцькою і Шевченка планують збудувати виставковий центр та нову адміністративну споруду львівської Ратуші. У будівлі міськіої ради на площі Ринок далі працюватиме сесійна зала та відбуватимуться офіційні зустрічі. Верхні поверхи теперішньої Ратуші планують перетворити на мистецькі простори.

Наступного року в місті запрацюють два нові фонтани – біля Опери та головного залізничного вокзалу. Одним із найважливіших проектів стане завершення реконструкції площі Двірцевої та вулиці Чернівецької. А 7 січня для руху відкриють вул. Замарстинівську.

Із успішних соціальних проектів Анрій Садовий відзначив втілення Громадського бюджету міста. Мер анонсував будівництво соціальних центрів для людей старшого віку та заявив, що до кінця 2020 року в дитячих садочках міста зникнуть черги. Наступного року в місті кардинально оновлять рухомий склад громадського транспорту – з’явиться до 300 одиниць нових автобусів, тролейбусів та трамваїв, а також запровадять електронний квиток.