Мешканку Брюховичів оштрафували на 85 тис. грн за продаж розведеного спирту

logo


image

Шевченківський районний суд Львова оштрафував мешканку Брюховичів Зіновію Трумко за незаконний продаж фальсифікованого алкоголю. Жінка розводила спирт із водою та продавала його як горілку.

Джерело: ZAHID.NET.

Як вказано у матеріалах справи, з липня по серпень 2021 року Зіновія Трумко купувала спирт у незнайомців за 40 грн за літр, а потім змішувала його з водою і продавала як фальсифіковану горілку за 55 грн за літр. Розведений спирт жінка зберігала вдома в Брюховичах та в гаражі на вул. Пилипа Орлика.

Під час обшуків 12 серпня поліцейські вилучили 80 півлітрових пляшок горілки без акцизних марок та 320 літрів етилового спирту, що за результатами експертизи не відповідає вимогам держстандартів з виготовлення горілки та спирту, а також саморобну апаратуру для виготовлення горілки. За незаконне виготовлення і збут фальсифікованого алкоголю Зіновії Трумко повідомили про підозру за ч. 1 ст. 204 ККУ.

У суді порушниця визнала свою провину і уклала договір про визнання винуватості з прокуратурою. Враховуючи це, суддя Шевченківського районного суду Павло Едер визнав Зіновію Трумко винною у виготовленні фальсифікованої горілки та оштрафував на 85 тис. грн. Крім цього, вона має заплатити 10,3 тис. грн судових витрат. Це рішення можна оскаржити в апеляційному суді.

Новини від “То є Львів” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.

Поділитися