Міський голова Львова анонсував підвищення ціни за проїзд у трамваях та тролейбусах

logo
170962_miskij_golova_lvova_anonsuvav_pidviwennja.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що у міських тролейбусах та трамваях залишиться безкоштовним проїзд для пільгових категорій громадян. Водночас він вважає, що доцільним буде внести зміни в оплаті для решти пасажирів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

За словами Садового, міська влада Львова вирішила забезпечити безкоштовний проїзд пенсіонерів у комунальному транспорті міста, незважаючи на відсутність компенсації із Держбюджету. Щорічно ці пільги коштуватимуть міському бюджету 180 млн гривень.

– Це непросто для Львова, але будемо притримуватись цієї позиції. Електротранспорт і комунальні автобуси залишаться наразі безкоштовними для пенсіонерів, – заявив мер.

Водночас міський голова звернув увагу, що діючі тарифи не є економічно обґрунтованими. При розрахунку тарифу в 5,5 гривень, ціна проїзду в трамваї залишається 3 гривні. У зв’язку із чим Садовий анонсував зміни у цьому питання.

– Ми повинні розуміти, що на пільги, а також на закупівлю нового транспорту потрібні кошти і сьогоднішні тарифи не відповідають цим завданням, – заявив він.


А поділитися?Вам має сподобатись...